Celoroční bydlení Mobilheimy
Mobilní domy
Doprava Realizace Kontakty

Mobilheimy - Mobilní domy
jsou vozidla pro volný čas

Mobilheimy - Mobilní domy jsou dle ČSN vedeny jako vozidlo pro volný čas s možností tažení pomocí závěsného zařízení. Nepodléhají však registraci vozidel (nemají SPZ) a tak nemohou být taženy po veřejných komunikacích


Mobilheimy - Mobilní domy a jejich doprava

Mobilheimy - Mobilní domy přepravujeme podle typu domu buď na malých nákladních vozidlech s plošinou, nebo na tahačích s plošinovým návěsem. Všechna naše vozidla jsou vybavena navijákem a nájezdy, díky čemuž je možné dům naložit a vyložit bez pomoci další techniky.

Mobilheim – mobilní dům vám dovezeme v požadovaném termínu až na určené místo. Náš zkušený přepravní tým vám navíc poskytne veškerou potřebnou pomoc i v případech, kdy je nutné použití další dopravní techniky k jeho umístění na přesné místo usazení.


Mobilheimy - Mobilní domy s další technikou

Mobilheim – mobilní dům je často nutné dopravit na přesné místo usazení pomocí traktoru. K tažení se dá použít i silnější terénní automobil, avšak zvláště pro tažení na nezpevněném povrchu je traktor daleko vhodnější.

Mnohdy brání dotažení mobilheimu - mobilního domu na místo jeho usazení různé terénní překážky, vzrostlé stromy nebo keře, ploty, široké příkopy atd. V těchto případech je nutné použít autojeřáb. Ten musí mít patřičnou nosnost pro daný dům a danou vzdálenost jeho přemístění.

Použití další techniky pomáháme předem připravit popř. zajistit.


Mobilheimy - Mobilní domy a překážky v dopravě

Dalšími překážkami v dopravě mobilheimu - mobilního domu k vám mohou být např. úzké silnice, mosty s malou nosností nebo příliš úzké mosty, nedostatečná výška podjezdů, ostré zatáčky atd. Je proto vždy třeba dobře zvážit a naplánovat příjezdovou trasu. V případech, kdy si nejste jisti zda lze k vám mobilheim – mobilní dům dopravit, můžeme přijet dopravní dostupnost předem posoudit.


Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy

Kontakty: Neratovice (u Prahy), Pražská 92 - Tel.: +420 731 896 882 - E-mail: pro@mobilnidomypro.cz