Celoroční bydlení Mobilheimy
Mobilní domy
Doprava Realizace Kontakty

Mobilheimy - Mobilní domy
k rekreaci i pro celoroční bydlení

Mobilheimy - Mobilní domy to je pohodlné bydlení blíže přírodě. Mobilheimy - Mobilní domy představují nejlevnější a nejrychlejší možnost bydlení ve svém vlastním domě, a to vše při zachování komfortu na který jste zvyklí z klasických domů a bytů.


Mobilheimy - Mobilní domy největší výběr za nejnižší ceny


Mobilheimy - Mobilní domy
nejsnadnější způsob bydlení

Mobilheimy - Mobilní domy v normách eu jsou stále vyhledávanějším způsobem na rekreační i celoroční bydlení. Jejich největší předností je možnost bydlení ještě týž den, kdy vám mobilheim - mobilní dům dovezeme.

Mobilheim - Mobilní dům je třeba usadit do vodorovné polohy. K napojení na elektrickou síť postačí obyčejná prodlužovačka a vodu můžete napojit např. zahradní hadicí. Předpokládáme, že jste již vyřešili svedení odpadních vod, a tak je napojení odpadů celkem snadnou záležitostí i pro méně zdatného kutila.

Nyní si již můžete plně užívat bydlení ve vašem mobilheimu - mobilním domu.


Celoroční Mobilheimy - Mobilní domy

Mobilheimy - Mobilní domy které označujeme jako celoroční mají dvojitá plastová okna, zateplení spodku a vytápěny jsou buď centrálně přes plynový kotel nebo elektrickými přímotopy a vyhovují normám EU III.

Izolaci stěn mají mobilheimy - mobilní domy dostatečnou, vzhledem k vytápěnému prostoru a výkonu topení. Navíc je lze poměrně snadno dodatečně zaizolovat obdobnými postupy jakou u klasických domů, což přispěje ke snížení nákladů za topení.


Mobilheimy - Mobilní domy
z rekreačního celoroční

Jednoduchost veškerých úprav dovoluje uzpůsobit váš rekreační mobilheim - mobilní dům na celoroční bydlení. Můžete jej doplnit terasou či verandou nebo vyřešit topení způsobem, který je pro vás nejvhodnější. Všechny mobilheimy - mobilní domy se totiž dají bez větších obtíží dodatečně uzpůsobit na jakýkoliv jiný druh vytápění, jako např. krbové vložky, kotle na tuhá paliva, peletky apod. Instalace klimatizační jednotky pak zvýší komfort bydlení v horkých letních měsících.


Jaké mobilheimy - mobilní domy najdete u nás

Prodáváme nové i používané, rekreační a celoroční mobilheimy - mobilní domy výrobců z eu. U nových a stejně tak i u používaných mobilheimů - mobilních domů zaručujeme stoprocentní funkčnost všech systémů, instalací, vybavení a zařízení. Používané mobilheimy - mobilní domy u nás procházejí celkovou renovací. Jsou tak v bezvadném stavu a není třeba v nich cokoliv dodělávat nebo opravovat.

V našem předváděcím centru najdete širokou škálu všech typů mobilheimů - mobilních domů od nejlevnějších kolem 80 000 Kč až po ty nejluxusnější celoroční mobilheimy - mobilní domy v cenách přes 800 000 Kč. Věříme, že zde každý najde „ten svůj“ mobilheim - mobilní dům. A pokud by přece jen byly vaše požadavky jiné, jsme schopni speciálně pro vás vyhledat a dovézt mobilheim - mobilní dům podle vašich představ, a to bez jakýchkoliv předběžných finančních závazků, záloh apod.

A to nejdůležitější co u nás najdete je množství užitečných rad a zkušeností jak našich, tak i mnoha našich klientů, o které se s vámi rádi podělíme.

Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy

Kontakty: Neratovice (u Prahy), Pražská 92 - Tel.: +420 731 896 882 - E-mail: pro@mobilnidomypro.cz