Celoroční bydlení Mobilheimy
Mobilní domy
Doprava Realizace Kontakty

Mobilheimy - Mobilní domy
usazení a napojení sítí

Pro pohodlné bydlení ve vašem mobilheimu - mobilní domu je potřeba usadit jej do vodorovné polohy a napojit na inženýrské sítě - elektřinu, vodu a vyřešit svedení odpadních vod. Takto si už můžete spokojeně užívat své nové bydlení.


Mobilheimy - Mobilní domy - usazení

Mobilheimy - Mobilní domy jsou vybaveny stavitelnými opěrkami. Tyto však slouží pouze pro případ přechodného stání. Pro dostatečnou stabilitu je potřeba mobilheim - mobilní dům usadit dle typu na 8 - 12-ti místech. K tomu slouží speciální rektifikační opěrky, ale stejně dobře mohou posloužit i jiné materiály, které jsou pro vás dostupnější, jako např. dlaždice, dřevěné špalky, pražce apod. Nám se nejvíc osvědčily tvarované stavebnicové díly ze speciálního plastu, které mobilheimu - mobilnímu domu poskytují větší stabilitu než originální rektifikační opěrky, a navíc jsou i levnější.

Pro zvedání mobilheimu - mobilnímu domu při usazování se dá použít i běžný autozvedák s možným zatížením od 1,2 tuny.


Mobilheimy - Mobilní domy - elektřina a voda

Napojení mobilheimu - mobilnímu domu na elektřinu a vodu je velmi jednoduché. Pouze u celoročních mobilheimů - mobilních domů je potřena ochránit přívod vody proti zamrznutí jeho zakopáním do země a zaizolováním. Celoroční mobilheimy - mobilní domy je vhodné také více ochránit zespodu proti zimě např. pomocí dřevěného lemu nebo obezdívky.


Mobilheimy - Mobilní domy - odpadní vody

Svedení odpadních vod je asi největším úkolem při uskutečnění vašeho záměru bydlet v mobilheimu - mobilním domu. Nejjednodušší je napojení na místní kanalizaci. V případě, kdy to není možné, lze zvolit nezávislé svedení odpadů. Zde je možnost výběru z mnoha typů žump a čističek odpadních vod.

Ve způsobech jak vyřešit svedení odpadních vod jsme připraveni vám poradit popř. pomoci s realizací.

Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy Mobilheimy - mobilní domy

Kontakty: Neratovice (u Prahy), Pražská 92 - Tel.: +420 731 896 882 - E-mail: pro@mobilnidomypro.cz